Mixed Martial Arts Promotion
Contender Fight Night
CFN Events
CFN 10
Friday, April 26, 1:00 PM ET
Bout | Info | |
---|---|---|
(Kickboxing) Patryk Kłak vs. Oleksandr Zosymov Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Robert Rożenko vs. Bartosz Kwiatkowski Confirmed | 3 x 5 Minute Rounds Bout Page | |
Brajan Przysiwek vs. Barttłomiej Bielawski Confirmed | 3 x 5 Minute Rounds Bout Page | |
(Boxing) Natalia Baczyńska-Krawiec vs. Klara Piętak Confirmed | 3 x 3 min Bout Page | |
(Kickboxing) Robert Jesiołowski vs. Dariusz Jabłonka Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Mateusz Bocheński vs. Adrian Kamiński Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Daniel Baziak vs. Tomasz Koniarski Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Małgorzata Popowicz vs. Julia Ratajczak Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Oskar Kulczycki vs. Sebastian Nowicki Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Adam Przebieracz vs. Bartłomiej Mikołajczyk Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Kamil Wilk vs. Jakub Lubas Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page | |
Dawid Gleb vs. Marek Szyrmo Confirmed | 3 x 3 Minute Rounds Bout Page |
CFN 9
Friday, December 08, 2023
Bout | Info | |
---|---|---|
Dawid Romański defeats Sebastian Nowicki via Submission, Guillotine Choke | 1:22 Round 1 of 3 Bout Page | |
Rafał Marczuk defeats Artur Gałecki via KO/TKO, Punches | 3:19 Round 1 of 3 Bout Page | |
(Kickboxing) Łukasz Kłos defeats Artur Gabryelski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Mateusz Kisielewski defeats Damian Ignatowicz via KO/TKO, Punches | 1:09 Round 2 of 3, 6:09 Total Bout Page | |
Aleksander Szmaj defeats Mateusz Bocheński via Submission, Triangle Choke | 1:32 Round 3 of 3, 7:32 Total Bout Page | |
Mateusz Trzebiatowski defeats Krzysztof Rupa via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Magdalena Giec defeats Małgorzata Popowicz via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Gracjan Kupczyński defeats Oskar Brynkiewicz via Submission, Triangle Choke | 2:19 Round 2 of 3, 5:19 Total Bout Page | |
Adam Przebieracz defeats Filip Zioła via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Szymon Borowik defeats Dawid Tarczanin via KO/TKO, Punches | 2:09 Round 3 of 3, 8:09 Total Bout Page | |
Wojciech Krzyżak defeats Tomasz Woźniak via KO/TKO, Punches | Round 1 of 3 Bout Page | |
Dawid Gleb defeats Michał Gas via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
CFN Challengers 2: West Coast Edition
Friday, September 08, 2023
Bout | Info | |
---|---|---|
Brajan Przysiwek defeats Piotr Jaroszewski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
(Kickboxing) Oleksandr Zosymov defeats Mateusz Niżejewski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Igor Terlecki defeats Remigiusz Jabłoński via KO/TKO | Round 1 of 3 Bout Page | |
(Boxing) Daniel Ścieszka defeats Daniel Białek via N/A | of 3 Bout Page | |
Oskar Kulczycki defeats Marcel Dobrzyniecki via KO/TKO | Round 2 of 3 Bout Page | |
Bartosz Krogulec defeats Kacper Kujawski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Małgorzata Popowicz defeats Anna Jałocha via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Daniel Baziak defeats Paweł Marciniak via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Oskar Nowakowski defeats Mikołaj Regewicz via Submission, Guillotine Choke | Round 1 of 3 Bout Page | |
Ilias Ismailov defeats Adam Nowakowski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kacper Kalita defeats Marek Szyrmo via Submission, Rear Naked Choke | Round 1 of 3 Bout Page |
CFN 8
Friday, April 21, 2023
Bout | Info | |
---|---|---|
Robert Rożenko defeats Sebastian Szweda via KO/TKO, Punches | 3:00 Round 1 of 3 Bout Page | |
(Kickboxing) Grzegorz Lenart defeats Miłosz Giera via KO/TKO, Leg Kicks | Round 2 of 3 Bout Page | |
(Kickboxing) Robert Jesiołowski defeats Nikodem Kowalczuk via KO/TKO, Punches | Round 1 of 3 Bout Page | |
Damian Ignatowicz defeats Emil Śniadała via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 15:00 Total Bout Page | |
Michał Oleksy defeats Daniel Wojańczyk via KO/TKO, Broken Leg | 1:05 Round 1 of 3 Bout Page | |
Mateusz Kisielewski defeats Janusz Zięba via KO/TKO, Punches | 4:35 Round 1 of 3 Bout Page | |
Oskar Brynkiewicz defeats Łukasz Bonarski via Submission, Guillotine Choke | Round 1 of 3 Bout Page | |
Mateusz Bocheński defeats Dorian Wawrzusiak via KO/TKO, Punches | Round 1 of 3 Bout Page | |
Kacper Fornalski defeats Konrad Chruścicki via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Michał Wasilkowski defeats Mateusz Sobecki via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kacper Pakeltys defeats Nitaj Stelmach via Submission, Rear Naked Choke | Round 1 of 3 Bout Page | |
Aleksander Szmaj defeats Jakub Krzemiendak via KO/TKO, Punches | Round 1 of 3 Bout Page | |
Oliwier Plichta defeats Dawid Gleb via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
CFN 7: Legacy
Saturday, October 22, 2022
Bout | Info | |
---|---|---|
Marcin Zontek defeats Jussi Halonen via KO/TKO, Hand Injury | 1:00 Round 1 of 3 Bout Page | |
Aleksander Wereśniak vs. Krzysztof Waczyński Ends in a No Contest, Fighters Fell Out of the Cage | 0:42 Round 1 of 3 Bout Page | |
Arkadiusz Maziakowski defeats Molnar Andras via Submission, Anaconda Choke | 2:26 Round 1 of 3 Bout Page | |
Artur Gałecki defeats Ilya Zimmerman via KO/TKO, Punches | 2:40 Round 1 of 3 Bout Page | |
Marcin Kopcza defeats Remigiusz Jabłoński via Submission, Triangle Choke | 2:11 Round 1 of 3 Bout Page | |
Konrad Chruścicki defeats Łukasz Bonarski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Sebastian Mazan defeats Michał Wasilkowski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kacper Fornalski defeats Filip Jarocki via KO/TKO, Punches | 0:11 Round 1 of 3 Bout Page | |
Mateusz Bocheński defeats Kordian Półchłopek via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Daniel Baziak defeats Konrad Piechaczek via KO/TKO, Punches | 2:01 Round 2 of 3, 5:01 Total Bout Page | |
Oskar Brynkiewicz defeats Ksawery Jędrasik via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
CFN Challengers
Saturday, June 11, 2022
Bout | Info | |
---|---|---|
Remigiusz Jabłoński defeats Dominik Buczek via Submission, Guillotine Choke | 1:32 Round 2 of 3, 4:32 Total Bout Page | |
Michał Oleksy defeats Radosław Czajka via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Damian Ignatowicz vs. Dominik Wielgosz Ends in a Draw, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Filip Jarocki defeats Filip Kaczorek via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Łukasz Bonarski defeats Grzegorz Posuniak via KO/TKO, Punches | 1:31 Round 1 of 3 Bout Page | |
Janusz Zięba defeats Adam Nowakowski via Submission, Anaconda Choke | 1:13 Round 2 of 3, 4:13 Total Bout Page | |
Szymon Borowik defeats Rafał Lasota via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Michał Wasilkowski defeats Adrian Buda via KO/TKO, Punches | 2:27 Round 1 of 3 Bout Page | |
Jakub Błachowicz defeats Kacper Fornalski via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Mateusz Bocheński defeats Szymon Półchłopek via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Daniel Baziak defeats Miłosz Giera via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Wiktor Pietrzak defeats Damian Błaszczyk via Submission, Scarfhold Armlock | 0:32 Round 3 of 3, 6:32 Total Bout Page |
Contender Fight Night 6
Friday, March 18, 2022
Bout | Info | |
---|---|---|
Natalia Baczyńska-Krawiec defeats Mariagiovanna Vai via KO/TKO, Punches | 0:59 Round 3 of 3, 10:59 Total Bout Page | |
Alexander Wesner defeats Robert Rożenko via KO/TKO, Punches | 4:30 Round 1 of 3 Bout Page | |
(Kickboxing) Krystian Katra defeats Robert Jesiołowski via KO/TKO, Knee | 2:34 Round 1 of 3 Bout Page | |
Szymon Biłas defeats Adrian Szyba via Disqualificaton, Illegal Knee | 3:12 Round 3 of 3, 13:12 Total Bout Page | |
(Kickboxing) Mateusz Furman defeats Paweł Kowalski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Remigiusz Jabłoński defeats Szymon Wieczorek via Submission, Guillotine Choke | 1:29 Round 1 of 3 Bout Page | |
Michał Oleksy defeats Filip Jarocki via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Patryk Kobiałka defeats Dominik Ludwiński via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Damian Ignatowicz defeats Dawid Kościelak via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kamil Wilk defeats Mariusz Olesek via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Kamil Knut defeats Kacper Tracz via Submission, Neck Crank | 0:41 Round 3 of 3, 6:41 Total Bout Page |
Contender Fight Night 5
Friday, October 15, 2021
Bout | Info | |
---|---|---|
Gracjan Miś defeats Artur Gałecki via KO/TKO, Punches | 1:48 Round 1 of 3 Bout Page | |
Natalia Baczyńska-Krawiec defeats Beáta Juhász via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 15:00 Total Bout Page | |
Konrad Dratwa defeats Adrian Wędzik via KO/TKO, Punches | 1:08 Round 3 of 3, 11:08 Total Bout Page | |
Arkadiusz Maziakowski defeats Dominik Owsiany via KO/TKO, Punches | 2:04 Round 1 of 3 Bout Page | |
Wojciech Kazieczko defeats Miłosz Wąsik via KO/TKO, Leg Kick and Punches | 1:48 Round 1 of 3 Bout Page | |
Cyprian Wieczorek defeats Michał Oleksy via Submission, Triangle Choke | 2:27 Round 1 of 3 Bout Page | |
Brajan Przysiwek defeats Marcel Zabijak via KO/TKO, Retirement | 3:00 Round 2 of 3, 6:00 Total Bout Page | |
Remigiusz Jabłoński defeats Kacper Tracz via KO/TKO, Punches | 2:29 Round 2 of 3, 5:29 Total Bout Page | |
Daniel Alot defeats Nikodem Blaszyński via KO/TKO, Punch to the Body | 0:36 Round 2 of 3, 3:36 Total Bout Page | |
Krystian Jakowicz defeats Mikołaj Regewicz via Submission, Rear Naked Choke | 1:19 Round 1 of 3 Bout Page | |
Viktor Gunnarsson defeats Daniel Wojańczyk via Submission, Rear Naked Choke | 2:44 Round 1 of 3 Bout Page | |
Olaf Kosiński defeats Szymon Borowik via Submission, Guillotine Choke | 2:29 Round 3 of 3, 8:29 Total Bout Page |
Contender Fight Night 4
Saturday, July 10, 2021
Pisarzowice, Opole Voivodeship
Europe Eastern Region
Bout | Info | |
---|---|---|
Szymon Karolczyk defeats Adrian Szyba via Submission, Anaconda Choke | 0:54 Round 1 of 3 Bout Page | |
Daniel Hodor defeats Adrian Wędzik via Submission | 0:38 Round 1 of 3 Bout Page | |
Robert Rożenko defeats Mateusz Damięcki via KO/TKO, Punches | 0:57 Round 1 of 3 Bout Page | |
Artur Gałecki defeats Aleksander Ilchenka via KO/TKO, Punches | 0:30 Round 1 of 3 Bout Page | |
Szymon Wieczorek defeats Damian Ignatowicz via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Michał Oleksy defeats Aron Franz Kristjansson via Decision, Split | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Daniel Alot defeats Dawid Biedroń via Submission, Rear Naked Choke | Round 2 of 3 Bout Page | |
Michal Stec defeats Mikołaj Żórawski via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Remigiusz Jabłoński defeats Bjarki Eyþórsson via KO/TKO, Punch | 2:23 Round 1 of 3 Bout Page | |
Szymon Borowik defeats Kordian Półchłopek via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
Contender Fight Night 3
Saturday, December 14, 2019
Bout | Info | |
---|---|---|
Robert Rożenko defeats Michał Wagner via KO/TKO, Punches | 1:26 Round 1 of 3 Bout Page | |
Natalia Baczyńska-Krawiec defeats Anna Tarsińska via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 15:00 Total Bout Page | |
Adrian Szyba defeats Ivan Starovoitov via KO/TKO, Corner Stoppage | Round 1 of 3 Bout Page | |
(Kickboxing) Robert Jesiołowski defeats Amadeusz Mućka via KO/TKO, Punch | Round 1 of 3 Bout Page | |
Mariusz Gomułka defeats Damian Świerczewski via KO/TKO, Punches | 0:16 Round 1 of 3 Bout Page | |
Rafał Pilch defeats Rafał Kuźma via KO/TKO, Punches | 4:11 Round 1 of 3 Bout Page | |
(Kickboxing) Mateusz Furman defeats Mateusz Dereweńko via KO/TKO, Punches | Round 1 of 3 Bout Page | |
Damian Ignatowicz defeats Krystian Grochowski via Submission, Rear Naked Choke | 1:27 Round 1 of 3 Bout Page | |
Patryk Kobiałka defeats Dawid Biedroń via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Michał Oleksy defeats Maciej Pietryka via Submission, Guillotine Choke | Round 1 of 3 Bout Page | |
Mateusz Perkowski defeats Michał Berdzik via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |
Contender Fight Night 2
Saturday, June 01, 2019
Bout | Info | |
---|---|---|
Patryk Duński defeats Maciej Kaliciński via Submission, Triangle Armbar | 2:54 Round 2 of 3, 7:54 Total Bout Page | |
Łukasz Charzewski defeats Kamil Lamprycht via KO/TKO, Doctor Stoppage | 5:00 Round 1 of 3 Bout Page | |
Viktor Bilyi defeats Arkadiusz Maziakowski via KO/TKO, Corner Stoppage | 5:00 Round 2 of 3, 10:00 Total Bout Page | |
Artur Gałecki defeats Svyatoslav Dutka via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 15:00 Total Bout Page | |
Adrian Szyba defeats Miłosz Wąsik via KO/TKO, Punches | 0:24 Round 3 of 3, 10:24 Total Bout Page | |
Adrian Wędzik defeats Giorgi Museliani via KO/TKO, Punches | 2:32 Round 2 of 3, 7:32 Total Bout Page | |
Rafał Pilch defeats Kamil Goral via Submission, Punches | 3:08 Round 1 of 3 Bout Page | |
Janusz Zięba defeats Rafał Chapuła via KO/TKO, Punches | 1:15 Round 1 of 3 Bout Page | |
Łukasz Bonarski defeats Mateusz Wojtowicz via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Damian Ignatowicz defeats Filip Jarocki via Submission, Bulldog Choke | 2:26 Round 1 of 3 Bout Page | |
Mikołaj Regewicz defeats Kamil Wojtczak via Submission, Armbar | 1:08 Round 1 of 3 Bout Page |
Contender Fight Night 1
Saturday, September 29, 2018
Bout | Info | |
---|---|---|
Jakub Kamieniarz defeats Arkadiusz Maziakowski via Submission, Toe Hold | 0:35 Round 1 of 3 Bout Page | |
Łukasz Charzewski defeats Tomasz Kubczak via KO/TKO | 0:29 Round 1 of 3 Bout Page | |
Maciej Kaliciński defeats Patryk Bąk via KO/TKO | 2:32 Round 1 of 3 Bout Page | |
Daniil Kazakov defeats Mariusz Gomułka via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 15:00 Total Bout Page | |
Adrian Szyba defeats Robert Gromada via KO/TKO | 2:05 Round 2 of 3, 5:05 Total Bout Page | |
Michał Pogorzelski defeats Marcin Delimat via KO/TKO | 2:36 Round 1 of 3 Bout Page | |
Mikołaj Paruszewski defeats Michał Oleksy via Submission, Armbar | 1:54 Round 2 of 3, 4:54 Total Bout Page | |
Artur Gałecki defeats Marcin Chmiel via KO/TKO, Punch | 2:57 Round 1 of 3 Bout Page | |
Kamil Korzeniowski defeats Łukasz Rodzyn via Submission, Achilles Lock | 0:34 Round 2 of 3, 3:34 Total Bout Page | |
Maciej Pietryka defeats Mateusz Szymanowski via KO/TKO | 2:43 Round 2 of 3, 5:43 Total Bout Page | |
Miłosz Wąsik defeats Mikołaj Regewicz via KO/TKO | 1:50 Round 2 of 3, 4:50 Total Bout Page | |
Adrian Horn defeats Piotr Dziwak via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page | |
Damian Ignatowicz defeats Bartosz Kopczak via Decision, Unanimous | 3 Rounds, 9:00 Total Bout Page |